Przejdź do treści

Stymulatory Ejal 40

EJAL 40 to rewitalizujący produkt medyczny, którego celem jest przywrócenie funkcji fizjologicznych skóry poprzez stymulację aktywności fibroblastów i tworzenie nowych włókien kolagenu i elastyny. Składa się z 40g kwasu hialuronowego o masie cząsteczkowej 1200-1800 k. Daltonów, który przeciwdziała naturalnej utracie kwasu hialuronowego w wyniku procesu starzenia, dzięki czemu jest zalecany w zabiegach odmładzających skórę oraz w zapobieganiu uszkodzeń skóry pod wpływem działania słońca.

Ejal 40 działa poprzez przebudowę macierzy pozakomórkowej skóry i zwiększenie biosyntetycznej zdolności fibroblastów do produkcji kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego.

Wskazania do stosowania Ejal 40 obejmują:

zwiotczenia skóry,

zmarszczki,

utracone napięcie i elastyczność skóry,

poprawę wyglądu skóry,

odbudowę utraconego owalu twarzy.

Ejal 40 podaje się innowacyjną 4-punktową techniką biorewitalizacji, która minimalizuje ryzyko zasinień i odczucia bólu. Zabieg trwa około 30 minut, a w celu kompleksowego odmłodzenia skóry zaleca się wykonanie 2-3 zabiegów w odstępach miesiąca. Dla uzyskania optymalnych rezultatów zaleca się wykonanie sesji przypominających zabiegi w odstępach 1-miesięcznych w ilości zależnej od procesu starzenia. Aby wzmocnić efekt zabiegu, zaleca się powtarzać go 2-3 razy w roku.

Przeciwwskazania do stosowania preparatu EJAL 40 to:

Nadwrażliwość na składniki aktywne preparatu.

Ciąża i karmienie piersią

Aktywne stany zapalne, np. zapalenie skóry, trądzik, opryszczka, egzema, itp.

Zabiegi kosmetyczne na twarzy w ciągu ostatnich 2 tygodni, np. peeling, depilacja laserowa, botoks, kwas hialuronowy.

Cukrzyca, choroby autoimmunologiczne, choroby skóry, choroby krwi, choroby serca, choroby nerek, choroby wątroby, nowotwory lub choroby nowotworowe, problemy z układem odpornościowym, stosowanie leków przeciwzakrzepowych lub leków steroidowych.

Osoby poniżej 18 roku życia.